top of page

Zasady panujące na Camp Fun

Zapoznaj się z naszymi zasadami i regułami

Playing Cards

Bezpieczeństwo i równość

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci i ich komfort pobytu. Dlatego na jednego opiekuna przypada jedynie dziesięcioro dzieci. Zależy nam na tym, aby dzieci były traktowane na równych zasadach, a dzięki temu czuły się dobrze na naszym campie. Nie chcemy, aby żaden z naszych podopiecznych nie odczuwał presji ze strony opiekunów lub rówieśników podczas zajęć. Każde dziecko ma różne potrzeby, a my na to zwracamy uwagę.

Pocket%20Watch_edited.jpg

Z dala od elektroniki

Camp Fun to przede wszystkim kontakt z naturą z dala od elektroniki. W czasach, kiedy dzieci bardzo dużo czasu spędzają przed monitorami, udział w naszym campie będzie dla nich szansą na reset i odpoczynek. Dlatego prosimy, aby dzieci na camp przyjeżdżały bez telefonów, tabletów oraz zegarków elektronicznych z funkcją grania. W zamian za to polecamy, aby dzieci miały tradycyjny budzik oraz zegarek wskazówkowy na rękę.

Dzieci, które przyjadą na camp z telefonem będą musiały oddać telefony do depozytu, będą one mogły być wydane po obiedzie aby można było zadzwonić do rodziców.


Każdy z naszych podopiecznych  w wyznaczonej godzinie zadzwoni do rodziców.  

Dodatkowo codziennie będziemy udostępniać informacje o tym, co robiliśmy danego dnia, dlatego rodzic będzie mógł obejrzeć zdjęcia z każdego dnia, a także przeczytać, w jakich zajęciach brało udział jego dziecko.


Sami jesteśmy rodzicami, dlatego zależy nam, aby dzieci czuły się bezpiecznie, a rodzice mieli poczucie, że ich dziecko jest dobrze zaopiekowane. 

Wysyłając swoje dziecko na Camp Fun należy pamiętać o wyżej wymienionych zasadach panujących na naszych koloniach.

bottom of page