top of page

Frajda Umiejętności Nauka

Kolonie Camp Fun - wakacje dla dzieci w wieku 7–14 lat

Jesteśmy pasjonatami, którzy lubią pracować z dziećmi i odkrywać w nich nowe talenty.

Na naszym campie chcemy skoncentrować się na trzech filarach jakimi są: sport, zajęcia artystyczne oraz rękodzieło. Chcemy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, poznając naturę i nawiązując przyjaźnie.

Co nas wyróżnia?

IMG_4887_edited.jpg

Naszym nadrzędnym celem jest to, aby dzieci poczuły się bezpiecznie z nami na campie, a jednocześnie, aby wyjazd był pierwszym krokiem w nauce samodzielności. Dlatego właśnie stworzyliśmy unikatowy program, który bazuje na wyjeździe trwającym tydzień. Taka długość turnusu daje szansę na to, że dziecko nie zniechęci się przy pierwszym wyjeździe zbyt długim okresem rozłąki z rodziną i nabierze ochoty na częstsze przygody.


Zasady panujące na campie, to przede wszystkim małe grupy z jednym opiekunem na grupę. Nasi opiekunowie mają doświadczenie nie tylko w pracy z dziećmi w Polsce, ale również w USA. Zajęcia w ciągu dnia są prowadzone po angielsku przez naszych native speakerów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Naszym głównym zadaniem jest zachęcanie do działania poprzez chwalenie a nie ocenianie.

Planujemy ogniska, wieczorne śpiewanie piosenek przy dźwiękach gitary i oglądanie gwiazd. 

Program Camp fun

Poznaj naszą kadrę

IMG_7360.JPG

Paweł Dzierżak

Dyrektor Camp Fun

Paweł przez 10 lat pracował na campie w USA, to stamtąd czerpał inspiracje jak ma wyglądać Camp Fun. W swoim życiu zawodowym przez 15 lat prowadzi firmę organizujące studenckie wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Pasjonat podróżowania, aktywnego spędzania czasu, wędkowania i historii Polski. Prywatnie tata dwóch energicznych chłopaków, Bruna i Leona. To właśnie z myślą o nich powstał camp.

DSC_0436 ret.jpg

Dorota Kapica-Łyjak

Kierownik

Od kilkunastu lat jest nauczycielką przedmiotów humanistycznych w szkole podstawowej. Wielokrotnie pracowałam jako opiekun oraz kierownik na imprezach organizowanych dla dzieci i młodzieży w Lublinie. W czasach studenckich miałam możliwość pracy w USA na amerykańskim campie. Camp Fun to wyjątkowa inicjatywa, która stanowi połączenie wypoczynku z zabawą i nauką angielskiego w życzliwym i bezpiecznym dla dziecka środowisku. W mojej codziennej pracy z dziećmi najbardziej cenię sobie zaufanie i podmiotowość drugiego człowieka, która zawsze działa w dwie strony. Prywatnie uwielbiam podróże, literaturę faktu i malarstwo Marca Schagalla. Jestem również mamą Kaliny i Janka.

IMG_4337.jpg

Paulina Giżycka-Dzierżak

Dyrektor programowy

Paulina przez wiele lat planowała camp w Polsce, w tym czasie pracowała w USA na campie dzięki temu łatwo było czerpać inspirację tamtejszego systemu edukacji. Gdy przyszedł czas aby jej synowie wyjechali na kolonie postanowiła, że nikt nie zorganizuje im wypoczynku lepiej niż ona sama. Tak powstał Camp Fun, kolonie gdzie zajęcia sportowe czy też artystyczne prowadzą osoby anglojęzyczne. Nauka samodzielności, dobra zabawa na świeżym powietrzu i angielski w naturalny sposób przyswajany przez dzieci to filary campu. Prywatnie mama dwóch synów, pasjonatka tworzenia naczyń z ceramiki oraz zdrowego odżywiania.

Lucy_edited.jpg

Lucy Kilgour

Instruktor sportowy - native speaker

Jestem Lucy i pochodzę z Glasgow w Szkocji. Jestem bardzo energiczną osobą, która uwielbia próbować nowych rzeczy i podejmować wyzwania. Od najmłodszych lat pasjonuję się gimnastyką. Codziennie trenuję w jednym z najlepszych klubów w kraju. Oprócz tego 4 razy w tygodniu prowadzę zajęcia dla dzieci na różnym poziomie. Zależy mi na tym, aby wszystkie dzieci, z którymi pracuję, dobrze się bawiły i cieszyły każdą chwilą. Studiuję na Uniwersytecie Stirling w Szkocji, aby zostać nauczycielką wychowania fizycznego. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Pragnę, aby w te wakacje, dzieci wspaniale się bawiły i nauczyły się nowych umiejętności. (tłumaczenie z angielskiego)

Mike Legg.jpeg

Mike Legg

Instruktor sportowy - native speaker

Nazywam się Mike i pochodzę z Bournemouth na południowym wybrzeżu Anglii. Pracuję jako trener personalny w jednej z najlepszych prywatnych szkół w kraju. Ściśle współpracuję z dziećmi w zakresie rehabilitacji i osiągania ich celów. Prowadzimy rozbudowany program fitness, na który składają się różnorodne zajęcia fitness. Moim osobistym faworytem są zajęcia bokserskie, których uczę. Boks jest moją pasją od dawna i uwielbiam go uczyć. Kolejną moją pasją jest muzyka. Uwielbiam śpiewać i grać na gitarze z przyjaciółmi na plaży, gdy oglądamy zachód słońca. Przyjeżdżam do Polski, aby nauczyć dzieci wielu nowych umiejętności życiowych i upewnić się, że to będą najlepsze wakacje w ich życiu!

Teresa_edited.jpg

Teresa Matuszewska

Pielęgniarka

Pani Teresa to pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem, lubi pracę z dziećmi i ma do nich dużo cierpliwości.
Pielęgniarka na naszym campie jest z nami na stałe, dba o to aby dzieci, które muszą przyjmować leki na stałe robiły to na koloniach w bezpieczny sposób. Udziela również opieki tym dzieciom, które tego potrzebują w czasie pobytu na campie.

Dowiedz się więcej o Camp Fun.

Co nas wyróżnia oraz dlaczego warto, aby twoje dziecko wyjechało z nami na wakacje.

W oparciu o nasze doświadczenie w pracy w Polsce i w USA, głęboko wierzymy, że udział w wakacyjnym wyjeździe, to nie tylko czas spędzony z dala od rodziny. Jest to przede wszystkim szansa na rozwój samodzielności, poznanie swoich zainteresowań oraz wypoczynek z dala od elektroniki, monitorów i gier komputerowych.


Stawiamy na swobodną naukę poprzez zabawę w naturalnym środowisku, głównie na świeżym powietrzu. Do tego mamy nadzieję zachęcić twoje dziecko do nauki angielskiego, dając mu szansę na kontakt z native speakerami. Pokażemy, że nauka, szczególnie języka obcego, nie musi być nudna i niepraktyczna.

bottom of page