top of page

Dlaczego Camp Fun to dobry wybór

Camp Fun to kolonie inspirowane amerykańskimi ośrodkami kolonijnymi, odbywające się już po raz kolejny. Tym razem spędzimy wakacje w ośrodku wypoczynkowym 'Tęcza" w Jabłonowcu.

Nauka angielskiego poprzez swobodną zabawę

Dzięki obecności native speakerów na naszym campie, dzieci będą miały codzienny kontakt z językiem angielskim. Całe nasze życie campowe będzie po polsku i po angielsku. Taki kontakt z językiem ma za zadanie zaprzyjaźnić dziecko z angielskim i pokazać, że nauka nie musi być nudna, a uczenie się nowych słówek przychodzi bardzo łatwo.

4DAA19AC-74E6-4828-947F-61A8147AB770.JPG
IMG_6307.jpg

Kontakt z naturą z dala od elektroniki

Głęboko wierzymy, że kontakt z naturą ma zbawienny wpływ na naszą psychikę. Dlatego na naszym campie będziemy prosić, aby dzieci zostawiły swoje telefony u rodziców. W czasie trwania campu dzieci będą miały możliwość swobodnego kontaktu telefonicznego z rodzicami. Mamy nadzieję, że otaczająca nas natura pozwoli na reset i prawdziwy odpoczynek

Doświadczona kadra

Nasz zespół tworzący Camp Fun posiada wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz prowadzeniu zajęć sportowych i artystycznych, zdobyte w ośrodkach kolonijnych w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego naszą dewizą jest indywidualne podejście, tak, aby każdy uczestnik kolonii czuł się swobodnie i bezpiecznie. W naszej codziennej pracy przyświeca nam zasada: doceniaj a nie oceniaj. Zapominamy o rywalizacji i wyścigach, koncentrujemy się na dobrej zabawie i rozwoju umiejętności.

787FDA0A-05E9-4FF1-9141-2FE56031E227.JPG

Nasze mocne strony 

Camp Fun to frajda, umiejętności i nauka na świeżym powietrzu w otoczeniu mazowieckich lasów. Nasza fachowa kadra między innymi psycholog oraz pielęgniarka na miejscu zadba o właściwy rozwój i bezpieczeństwo waszych dzieci.

W otoczeniu natury

Przyjaźnie i zaufanie

Nauka poprzez zabawę

selective%20focus%20photography%20of%20plant_edited.jpg

Wyżywienie i zakwaterowanie

Camp Fun to kolonie z native speakerami, które odbywają się 90 minut jazdy samochodem od Lublina i Warszawy.

Dzieci zamieszkają w 3-4 osobowych pokojach, każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem. Do naszej dyspozycji w ośrodku mamy salę kinową, świetlicę, plażę oraz boiska do gry i zabawy na świeżym powietrzu. Ośrodek położymy jest po środku mazowieckich lasów z dala od cywilizacji.

Posiłki będą wydawana w stołówce ośrodka. Dzienne wyżywienie to 4 posiłki, dodatkowo gwarantujemy 24 godzinny dostęp do świeżej wody oraz owoców. 

bottom of page