top of page

Dla rodziców

Jak przygotować dziecko na przyjazd na camp? Informacje o tym, co spakować, formalnościach oraz o kontakcie z dzieckiem w czasie trwania campu, znajdziesz tutaj.

Na naszym campie planujemy jak najwięcej czasu spędzać na dworze, korzystając z uroków przyrody, Dlatego przygotowując się do wyjazdu, warto zapoznać się z przygotowaną przez nas listą rzeczy do spakowania, aby być przygotowanym do przygody. Polecamy również, aby dziecko brało aktywny udział w pakowaniu na wyjazd.

Wyślij zgłoszenie
Swimming in Forest River

Lista rzeczy do spakowania

Niezbędnik uczestnika

Walk in the Woods

Formularz zgłoszeniowy

Dokumenty

Forest Road

Przyjazd na camp

Informacja ogólne

Kids Jumping into the Lake

Zasady panujące na campie

Warunki uczestnictwa i rezygnacji

selective%20focus%20photography%20of%20p

Wyżywienie i zakwaterowanie

Ośrodek Tęcza w Jabłonowcu

Dzieci zamieszkają w trzy bądź czterosobowych pokojach, każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem. Do naszej dyspozycji w ośrodku mamy salę kinową, świetlicę oraz boiska do gry i zabawy na świeżym powietrzu. Ośrodek położony jest w połowie drogi między Lublinem a Warszawą.

 

Posiłki będą wydawana w stołówce ośrodka. Dzienne wyżywienie to 4 posiłki, dodatkowo gwarantujemy 24-godzinny dostęp do świeżej wody oraz owoców.

Koszt
Camp Fun

Cena programu jest rozłożona na dwie raty, pierwszą (700 PLN) należy wpłacić w terminie do 14 dni po podpisaniu Umowy. Pozostałą kwotę należy wpłacić w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Do 31 marca jest możliwość skorzystania z bonu turystycznego.

Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania z zakładów pracy, wystawiamy faktury za udział w koloniach, a dzięki posiadanym wpisom do rejestru kuratorium oświaty, pracodawcy mogą dofinansować pobyt dziecka na koloniach.

bottom of page