top of page
46102703-7DC0-49A7-A92C-C351AD139A18.JPG

Umiejętności

99B17000-5733-4780-957C-AFA9BA0ECBFE.JPG

Frajda

IMG_4334.jpg

Nauka

Camp Fun to kolonie z native speakerami z Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Inspirowany amerykańskimi ośrodkami kolonijnymi.

Doświadczenie i pasja

Nasza chęć stworzenia campu dla dzieci wzięła się z wieloletniego doświadczenia pracy na amerykańskich ośrodkach kolonijnych. Przez ponad 10 lat pracowaliśmy w USA, doświadczając czym jest camp i jak wartościowe może być to doświadczenie dla dzieciaków. 


Po ponad dekadzie zabraliśmy nasze dzieci na camp w USA. Dla nich było to coś zupełnie innego niż zwykłe kolonie, w których brali udział ich koledzy i koleżanki w Polsce. Dla nas, jako rodziców, to również było zupełnie inne doświadczenie w porównaniu do tego, co znaliśmy z Polski. Filozofia zorganizowania wypoczynku, w czasie którego dzieci nie tylko spędzają czas poza domem, ale również uczą się samodzielności i zachowania w grupie, bardzo nas zainspirowała do działania.

tanew-5050206.jpg
Aerial View of Curved Road

Camp Fun 2023

Kolonie inne niż wszystkie.

W 2021 postanowiliśmy przenieść amerykańskie standardy wypoczynku dzieci w polskie środowisko w pięknym Roztoczańskim Parku Narodowym. I tak powstał Camp Fun.

 

W 2023 Camp Fun podobnie jak w 2022 r. odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym w "Tęcza" w Jabłonowcu, w połowie drogi między Lublinem i Warszawą.

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko bawiło się jak najlepiej w wakacje, ale również, żeby nauczyło się czegoś. Jak wiadomo, dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę. Stąd nasze motto - frajda, umiejętności i nauka.

Chcemy, aby rozwój dzieci odbywał się w atmosferze szacunku, poszanowania dla drugiej osoby, gdzie wszystkie dzieci mogą czuć się bezpiecznie. Jednocześnie chcemy, aby czas na campie był wypełniony zajęciami ogólnorozwojowymi, zarówno sportowymi, jak również artystycznymi i rękodziełem.
 

Poziom języka angielskiego wśród dzieciaków na campie jest zróżnicowany. Mamy dzieci, które na codzień mieszkają za granicą i język polski jest dla nich drugim językiem, jak również są dzieciaki, które dopiero zaczynają przygodę z angielskim. Bez względu na poziom zaawansowania angielskiego u dzieci, gwarantujemy wspaniałą zabawę!

Angielski w czasie zabawy

Frajda, umiejętności i nauka

Camp Fun nie byłby prawdziwym amerykańskim ośrodkiem w Polsce bez udziału native speakerów. Jednym z fundamentów Camp Fun jest nastawienie na język angielski. Dlatego też wśród wychowawców będziemy mieć instruktorów z Wielkiej Brytanii i Irlandii, którzy posługują się na co dzień językiem angielskim. Nauka praktycznego angielskiego poprzez zabawę jest dodatkowym atutem naszego campu.

_MG_8050_edited.jpg
bottom of page