top of page

Co zabrać?

Lista rzeczy do spakowania 

Polecamy, aby dzieci brały czynny udział w pakowaniu swojej torby na wyjazd. Dzięki temu będą wiedziały, co mają spakowane i unikniemy nieporozumień. Rzeczy warto oznaczyć lub podpisać. Na campie będziemy się dużo bawić i spędzać czas na świeżym powietrzu, warto do tego dostosować ubrania.

IMG_5327.jpg

Zestawy ubrań

Wygodną formą spakowania ubrań jest przygotowanie w osobnych workach, najlepiej strunowych, kompletu podstawowych ubrań na każdy dzień. Dzięki temu, łatwiej jest dzieciom zachować porządek i rano przygotować się do kolejnego dnia. Pamiętajmy również o piżamie. Każdy pokój ma wygodną szafę w której będzie można rozpakować swoje ubrania.

Higiena

W każdym z pokoi do dyspozycji dzieci jest łazienka z prysznicem. Należy pamiętać o szczoteczce do zębów, paście, kubeczku, żelu do mycia ciała i włosów. Będzie również potrzebny mniejszy ręcznik do rąk, duży ręcznik kąpielowy i ręcznik na plażę. Nie zapomnijmy również o kremie do opalania oraz płynie przeciw kleszczom i komarom.

Odzież wierzchnia

Będziemy dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu dlatego będziemy potrzebować ubrania na różna pogodę, ale również różne pory dnia. Przyda się dlatego kurtka od deszczu, cieplejsza bluza z kapturem, jedne długie spodnie. Ponadto pamiętajmy o butach, dobrze mieć: buty sportowe, kalosze i klapki na plażę.

Bidon i czapka

W lecie należy pamiętać o ochronie i odpowiednim nawodnianiu. Dlatego każde z dzieci powinno mieć ze sobą czapkę oraz bidon na wodę. Oba przedmioty warto podpisać, aby się nie pomieszały z rzeczami innych uczestników. Pamiętajcie również o stroju kąpielowym, czas wolny planujemy spędzać na plaży Zalewu w Krasnobrodzie.

Drobiazg z domu

Dla wielu dzieci wyjazd na Camp Fun będzie pierwszym dłuższym wyjazdem bez rodziny. Dlatego warto, aby dziecko miało ze sobą coś z domu. Może to być ulubiona poduszka, kocyk, ale również ulubiona książka lub ramka ze zdjęciem. Nawet dzieci przyzwyczajone do wyjazdów mogą mieć słabsze chwile w czasie pobytu. Dlatego warto odrobinę domu przywieźć ze sobą na Camp Fun.

Telefon i inne elektronika

Nasz camp to przestrzeń wolna od elektroniki. Dlatego prosimy, aby dzieci nie miały ze sobą telefonów, tabletów, zegarków ani innej elektroniki. Jeśli tylko będzie taka potrzeba, będziemy udostępniać telefony, aby dzieci mogły porozmawiać z rodzicami. Natomiast bardzo prosimy o nie zostawianie sprzętu z dziećmi na koloniach.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Camp Fun to silna drużyna. Na naszym campie dziećmi opiekować będą się:

  • 5 native speakerów z Wielkiej Brytanii i Irlandii

  • 6 wychowawców kolonijnych z Polski

  • doświadczona kierownik kolonii

  • pielęgniarka

  • ratownik wodny

  • dyrektor programu, czuwający na porządkiem zajęć każdego dnia

Kolonie Camp Fun z native speakerami w 2023 odbywają się w ośrodku wypoczynkowym "Tęcza" w Jabłonowcu.

Siedzibą spółki CampFun sp. z o.o. jest Lublin.

Thanks for submitting!

Campfire
bottom of page