top of page

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda proces aplikacji?

W Camp Fun staramy się być jak najbardziej ekologiczni, dlatego ograniczamy do minimum papierowy obieg dokumentów. Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z ofertą Camp Fun na stronie, następnie wypełnienie zgłoszenia. W odpowiedzi na zgłoszenie wyślemy formularz danych do umowy. Po podpisaniu umowy poprzez portal Autenti, dziecko jest przyjęte oficjalnie na kolonie. Wpłatę zaliczki (30%) należy dokonać w terminie do 7 dni od podpisania umowy, pozostałą kwotę na 3 tygodnie od rozpoczęcia turnusu.

Jak wygląda pierwszy dzień?

Przyjazd na kolonie jest ekscytującym wydarzeniem, ale, zwłaszcza dla mniejszych dzieci, może być nieco stresujący. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dziecko od momentu wyjścia z samochodu/autokaru poczuło się dobrze zaopiekowane i bezpieczne. Nasi opiekunowie będą przy bramie witać podopiecznych, a pierwszy dzień upłynie nam na zapoznawaniu się z ośrodkiem, a także na zabawach integracyjnych.

Jak mogę kontaktować się ze swoim dzieckiem?

Na campie dostępny będzie telefon, pod który możesz zadzwonić w razie potrzeby. Każdy z naszych podopiecznych przynajmniej raz, w wyznaczonej godzinie zadzwoni do rodziców. Szczegółowy termin ustalimy bliżej wyjazdu, aby upewnić się, że rodzic będzie mógł swobodnie porozmawiać z dzieckiem. Dodatkowo codziennie wieczorem będziemy informować emailow rodziców o tym, co robiliśmy danego dnia i będziemy przesysyłać fotorelacje.

Czy dać dziecku kieszonkowe?

Oczywiście, w ośrodku dostępny będzie "sklepik", w którym dzieci będą mogły nabyć produkty spożywcze odpowiadające ich preferencjom. Gotówka będzie przechowywana przez opiekunów, aby uniknąć ryzyka zgubienia pieniędzy. Pieniądze przydadzą się dzieciakom również podczas wycieczki poza ośrodek.

Ile osób liczą grupy?

Grupy liczą 10-12 osób. Na każdą grupę przypada jeden opiekun z polski oraz jeden native speaker.

Jak wygląda wyżywienie?

W ośrodku serwowane są 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Jest to wspaniała, regionalna kuchnia. Jeśli dziecko ma jakieś restrykcje żywieniowe, prosimy o zgłoszenie nam tego wcześniej. Przy posiłkach opiekunowie siedzą razem z dziećmi, aby również w tym czasie mogły podłapać angielskie słówka.

Jak spakować dziecko na kolonie?

Polecamy, aby dzieci brały czynny udział w pakowaniu swojej torby na wyjazd. Dzięki temu będą wiedziały, co mają spakowane i unikniemy nieporozumień. Rzeczy warto oznaczyć lub podpisać. Na campie będziemy się dużo bawić i spędzać czas na świeżym powietrzu, warto do tego dostosować ubrania.

Szczegółową listę można pobrać tutaj.

Nasz camp to przestrzeń wolna od elektroniki. Dlatego prosimy, aby dzieci nie miały ze sobą telefonów, tabletów, zegarków ani innej elektroniki. Jeśli tylko będzie taka potrzeba, będziemy udostępniać telefony, aby dzieci mogły porozmawiać z rodzicami. Natomiast bardzo prosimy o nie zostawianie sprzętu z dziećmi na koloniach.

Ilu osobowe są pokoje?

Pokoje są 3-4 osobowe, w każdym znajduje się łazienka.

Jak wygląda opieka medyczna na campie?

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest naszym priorytetem, dlatego na Camp Fun dzieci mają dostęp do opieki medycznej 24 godziny na dobę. W każdym momencie mogą udać się do naszego Health Center, w którym będzie stacjonować pielęgniarka.

Czy dostanę z Camp Fun dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania z zakładu pracy?

Oczywiście, wystawiamy faktury potwierdzające wniesienie opłaty za kolonie, dodatkowo posiadamy wpisu do rejestrów wymagane przy uzyskaniu dofinansowania.

Jak wygląda dojazd na camp?

Zachęcamy do skorzystania z zorganizowego przez Camp Fun transportu, dla uczestników z Lublina i okolic będzie podstawiony autokar. Skorzystanie z autokaru pozwala dzieciakom na bezstresową podróż na camp. Dzieci dużo lepiej odbierają fakt podróży grupowej autokarem niż efekt odstawienia przez rodziców na ośrodku.

bottom of page