top of page

Program Camp Fun

W naszym programie znajdziecie: Frajdę, Umiejętności i Naukę

Nasz program jest dostosowany do dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej. Indywidualne podejście, opieka profesjonalistów, integracja z rówieśnikami i dużo aktywności na świeżym powietrzu, to fundamenty naszego programu. Dzieci na miejscu będą miały możliwość wybrania jednego z trzech bloków: blok sportowy, artystyczny oraz DIY, czyli zrób to sam. Nasze zajęcia są prowadzone bez podziału na płeć, dając wszystkim dzieciom równy dostęp do aktywności.

Dzień na campie

Co będziemy robić?

Będziemy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Biegać, uczyć się, spędzać razem czas. Nasz program jest podzielony na trzy bloki: sportowy, artystyczny oraz DIY, czyli praca twórcza, rękodzieło. Uczestnik campu może dowolnie wybierać swoje zajęcia, dostosowując je do swoich pasji i zainteresowań.

IMG_6055.jpg
B066A360-43D5-4A7C-A569-D3DE257F263F.JPG

Angielski w czasie swobodnej zabawy

Native speakerzy

Wierzymy, że nauka angielskiego nie musi odbywać się poprzez nudne siedzenie nad książkami. Języka można nauczyć się w czasie swobodnej zabawy, będąc nim otoczonym w codziennych aktywnościach. Nasi opiekunowie to osoby, które mają wcześniejsze doświadczenie w pracy na campach w Stanach Zjednoczonych. Nie trzeba znać angielskiego, żeby przyjechać na camp. Zajęcia będą odbywać się jednocześnie po polsku i po angielsku.

Wszyscy swobodnie komunikujemy się po angielsku i jak najwięcej swojej wiedzy przekażemy naszym podopiecznym na Camp Fun.

Michał, założyciel Camp Fun

Umiejętności miękkie

Wspólne doświadczenia

Wiemy dobrze, że nie tylko wiedza jest ważna w naszym życiu. Umiejętność pracy w grupie, nawiązywania relacji oraz budowanie czegoś wspólnie są równie ważne. Pragniemy, aby każdy uczestnik naszego campu nauczył się samodzielności, przy jednoczesnym budowaniu silnych relacji z rówieśnikami i opiekunami.

IMG_6561.jpg

Nasz plan dnia

W cenę turnusu jest wliczone wszystko, co jest związane z pobytem na Camp Fun. Jedyne, co należy zabrać ze sobą,  to dobry humor i rzeczy osobiste.

Poranny rytuał

śniadanie

Dzieci są różne, dlatego dla tych, którzy wstają rano, przygotowaliśmy poranną gimnastykę. Ci, którzy wolą pospać, mogą wykorzystać ten czas na odpoczynek i rozpocząć swój dzień od śniadania, które będzie o 8:30

Blok 1

zajęcia do wyboru

Po śniadaniu mamy czas na krótki odpoczynek w swoich pokojach. Około 10tej zaczynamy zajęcia. Dajemy możliwość wyboru jednego z naszych 3 bloków zajęć. Zajęcia trwają około godziny i odbywają się w 10-osobowych grupach.

Blok 2

zajęcia do wyboru

Zgodnie z preferencjami dziecka, można spróbować czegoś nowego lub zostać na tych samych zajęciach. Mamy nadzieję, że dzieci spróbują różnych aktywności i do tego będziemy je zachęcać.

Czas na odpoczynek

obiad i relaks

Obiad będzie serwowany przez ośrodek na stołówce. Czas obiadu, to chwila, kiedy można pogadać o tym, co się robiło i co nas jeszcze czeka. Po obiedzie będzie czas na odpoczynek, w tym czasie można zadzwonić do domu i poleżeć w swoim pokoju. Jest to czas na regenerację i relaks.

Blok 3

zajęcia do wyboru

Wracamy do zabawy, będziemy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, aby zdrowo i aktywnie spędzać czas na Camp Fun. Do wyboru każdy ma: zajęcia sportowe, artystyczne oraz DIY.

Blok 4

zajęcia wieczorne

Ostatni blok zajęć na dzisiaj, dzień był pełen wrażeń i nauki nowych umiejętności, a jutro ponownie czeka nas dzień pełen frajdy i atrakcji.

Integracja

kolacja i pogaduchy

Kolacja to nie tylko czas posiłku, będziemy opowiadać przy stole o tym, czego się nauczyliśmy, czego spróbujemy jutro i co nas najbardziej zaskoczyło. Opowiemy, dzięki komu nasz dzień był udany i zrobimy małe podsumowanie.

Wieczorne spotkania

ognisko, kino i inne

Wieczór, to nie jest czas na nudne siedzenie w pokoju, będziemy oglądać gwiazdy, rozpalać ognisko, grać w gry planszowe i oglądać filmy. Wieczór, to czas na wyciszenie i przyjemności

CAMP FUN to Frajda | Umiejętności | Nauka

Podczas campu koncentrujemy się na rozwoju umiejętności społecznych oraz spędzeniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dlatego prosimy, aby dzieci nie brały ze sobą telefonów, tabletów oraz laptopów.

Lista rzeczy do zabrania na Camp
bottom of page