top of page
  • obielak

Tradycyjne kolonie vs Camp Fun
Camp Fun to kolonie inspirowane amerykańskimi ośrodkami kolonijnymi dla dzieci w wieku 8 -12 lat.

Przez wiele lat mieliśmy możliwość obserwowania świata amerykańskich ośrodków kolonijnych. Poszukując idealnego rozwiązania dla swoich dzieci, zdecydowaliśmy się na zaadaptowanie pomysłów i rozwiązań z USA w Polsce.


Czym różni się Camp Fun od zwykłych kolonii?


1. Nauka angielskiego - każdy wie, że najlepszą formą nauki jest zabawa! Wszystkie zajęcia będą odbywały się po polsku i angielsku, prowadzone przez native speakerów. Taki kontakt z językiem ma za zadanie zaprzyjaźnić dziecko z angielskim i pokazać, że nauka nie musi być nudna, a uczenie się nowych słówek przychodzi bardzo łatwo.


2. Małe grupy - na jednego opiekuna przypada tylko 8-10 dzieci. Dzięki małym grupom, możemy zagwarantować każdemu dziecku indywidualne podejście i poczucie bezpieczeństwa. Świetną opcją jest też wyjazd z rodzeństwem, kolegą czy koleżanką.


3. Termin - Camp Fun trwa 7 dni. To idealny okres na pierwszy wyjazd bez rodziców, spróbowanie własnych sił i początek udanej przygody z samodzielnymi wyjazdami.


4. Kontakt z naturą - ma on zbawienny wpływ wpływ na naszą psychikę. Dlatego prosimy, aby dzieci zostawiły swoje telefony komórkowe u rodziców. Otaczająca nas natura pozwoli na prawdziwy odpoczynek, a dzięki dużej ilości atrakcji i zabaw, dzieci nawet nie pomyślą o elektronice. Ale rodzice, nie martwcie się - dzieci będą miały możliwość swobodnego kontaktu telefonicznego z wami, kiedy tylko będą tego potrzebować.


5. Kadra i podejście do dzieci - nasz zespół tworzący Camp Fun posiada wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz prowadzeniu zajęć sportowych i artystycznych, zdobyte w ośrodkach kolonijnych w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego naszą dewizą jest indywidualne podejście, tak, aby każdy uczestnik kolonii czuł się swobodnie i bezpiecznie. W naszej codziennej pracy przyświeca nam zasada: doceniaj a nie oceniaj. Zapominamy o rywalizacji i wyścigach, koncentrujemy się na dobrej zabawie i rozwoju umiejętności.

85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page