top of page
  • obielak

Jak dzieci uczą się angielskiego na Camp Fun

Twoje dziecko niechętnie siedzi nad szkolnymi podręcznikami? Nie oszukujmy się, nasz system edukacji nie jest dostosowany do młodszych dzieci. Nawet nam, dorosłym, często trudno wysiedzieć w jednym miejscu w pełnym skupieniu (chyba że przeglądamy social media).


Camp Fun jest wyjątkowym miejscem, gdzie dzieci mają szansę na rozwój, naukę i zabawę jednocześnie.

Aby nauka angielskiego była skuteczna, ważne jest zaangażowanie jak największej ilości zmysłów. Na Camp Fun, nasi podopieczni biegają, malują, śmieją się i bawią, a wszystko to odbywa się w towarzystwie native speakerów. Każdy, kto choć raz przebywał dłużej za granicą, wie, że najlepsza metodą nauczenia się języka jest właśnie rozmowa.


Dlatego na naszych koloniach stawiamy na naukę angielskiego poprzez swobodną zabawę, koniec z siedzeniem w ławce i wkuwaniem słówek na pamięć!


Całe kolonie odbywają się po polsku i po angielsku, a dzięki obecności native speakerów, dzieci mają możliwość osłuchania się z różnymi akcentami i nawiązania bezpośredniego kontaktu podczas luźnej rozmowy.

Aby nauczyć się mówić, książki nie są potrzebne. My stawiamy na naukę angielskiego dzięki kreatywnej zabawie, co sprawi, że słówka i wyrażenia pozostaną w głowie twojego dziecka na dłużej.


Czy w takim razie trzeba znać angielski, aby przyjechać na camp?

Nie! Każda z grup (około 10 osób) ma opiekuna z polski, który jest dwujęzyczny, a także native speakera, który rozmawia z dziećmi po angielski. Daje to szansę, aby podłapać proste zwroty oraz na spróbowanie mówienia po angielsku bez zastanawiania się nad gramatyką.

Na Camp Fun dzieci uczą się angielskiego nie poprzez czytanie słówek z książki, a poprzez swobodną zabawę.


61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page