top of page

Dzień na Camp Fun.


Dzień na Camp Fun zazwyczaj rozpoczyna się od porannego rytuału - gimnastyki, w której mogą wziąć udział chętni uczestnicy obozu. Około godziny 8:30-9:00, wszyscy udają się na pyszne śniadanie, które daje energię na cały dzień.


Po śniadaniu każdy ma obowiązek posprzątania swojego pokoju i sprawdzenia, czy wszystko jest czyste i schludne. To ważne, aby dbać o czystość i porządek w pokojach.


Następnie rozpoczynają się zajęcia z native speakerem. Przed obiadem odbywają się aż trzy bloki takich zajęć (Activity I, Activity II, Activity III), podczas których uczestnicy mają okazję rozwijać swoje umiejętności językowe w czasie atrakcyjnych zajęć.


Po intensywnych zajęciach przychodzi czas na lunch, podczas którego wszyscy mogą zrelaksować się i napełnić brzuchy pysznym jedzeniem.


Po lunchu jest rest hour, czyli czas przeznaczony na odpoczynek. Uczestnicy mogą swobodnie spędzać ten czas, grając w gry planszowe lub dzwoniąc do najbliższych


Następnie jest podwieczorek, czyli kolejny posiłek, który dostarcza energii na popołudniowe zajęcia.


Po podwieczorku odbywają się jeszcze dwie sesje zajęć z native speakerem (Activity IV, Activity V), w trakcie których uczestnicy kontynuują swoją naukę języka angielskiego.


Każdego dnia jest również czas na plażowanie oraz kajaki.


Kiedy wszystkie zajęcia się zakończą, odbywa się kolacja, podczas której wszyscy mogą cieszyć się smacznym jedzeniem i rozmawiać z innymi uczestnikami obozu.


Wieczorem odbywają się różne zajęcia, takie jak olimpiady, quizy czy ogniska. Przygotowujemy wiele atrakcji, aby uczestnicy mogli dobrze się bawić i spędzić czas w miłej atmosferze.


Po wieczornych zajęciach następuje omówienie całego dnia, gdzie wszyscy mają okazję podzielić się swoimi wrażeniami i refleksjami w swojej grupie.


Tak wygląda typowy dzień na Camp Fun, pełen nauki, zabawy i przygód, który pomaga uczestnikom rozwijać swoje umiejętności językowe i tworzy niezapomniane wspomnienia.


41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page